Tag Archives: ösym ek kontenjan

ösym ek yerleştirme

Ek yerleştirmede son gün 11 Ekim Ünıversıtelerdekı boş kontenjanlara yapılacak ek yerleştirme için başvurular dün başladı. Adaylar, 11 Ekim tarihine kadar başvuru yapabilecek. Üniversite için şansını yeniden denemek isteyenler, 2010-2011 eğitim-öğretim yıdevamı 2010 Ek yerleştirme Sonuçları Ne zaman Açıklanacak? 2010 Ek yerleştirme Sonuçları Ne zaman Açıklanacak? 2010 ösym lys öss Ek yerleştime Sonuçları ne zaman… DEVAMI… »

2010 LYS ek yerleştirme Ne zaman açıklanacak?

2010 LYS ek yerleştirme tarihleri ne zaman açıklanacak konusun henüz kesin bir açıklama gelmedi. 2010 LYS ek yerleştirme için adaylar resmi açıklamayı merakla bekliyorlar. İşte 2010 LYS ek yerleştirme sonuçları ile ilgili ayrıntılar… 2010 LYS ek yerleştirme sonuçları henüz açıklanmadı ancak kısa bir süre içerisinde resmi bir açıklamanın gelmesi bekleniyor. 2010 LYS ek yerleştirme sonuçları… DEVAMI… »

Ek Kontenjan Bilgiler

Ek Kontenjan Hakkında Konuşacak Olursak -Ek Kontenjanlar Üniversitelerin Boş Kalan Kısımlarına Denilmektedir Ve Bu Boş Kalan Kontenjanlar’a Ek Yerleştirme Yapılmaktadır -Ek Kontenjan Başvurusu Yapacak Adayların Herhangi Bir Yüksek Öğretim Programına Yerleştirilmemiş Olmaları Gerekmektedir -Ek Kontenjan İle İlgili Olarak Zaman İçerisinde Ve İlerleyen Zamanlarda Konuşacağız Şimdi Kontenjan Bulma Konusunda Hangi Üniversite’de Kaç Kontenjan Boş Kalmış Bunları… DEVAMI… »