Tag Archives: anadolu üniversitesi

Anadolu Üniversitesi Taban Puanları ve Bölümleri 2013-2014

Anadolu Üniversitesi Taban Puanları ve Bölümleri Eskişehir Anadolu Üniversitesi en son yeni taban puanlardır. Ayrıca Anadolu Üniversitesinde yer alan bölümleri de görebilirsiniz. 2014 YGS ve LYS Sınavlarına girenler aşağıdaki puanları kullanacaklardır. Anadolu Üniversitesi Taban Puanları Şöyle: 4 YILLIK BÖLÜMLER Üniversite Adı Programın Adı Puan Türü Kont. En Küçük Puanı En Büyük Puanı Anadolu Üniversitesi Pilotaj MF-4… DEVAMI… »

Açıköğretim’den Örgün Eğitime Geçiş

Açıköğretim’den Örgün Eğitime Geçiş Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, rektörlük görevine başlaması nedeniyle üniversitenin Yunus Emre Yerleşkesi’nde basın toplantısı düzenledi. Prof. Aydın, Açık Öğretim Fakültesi’nde (AÖF) başarılı olan öğrencilerin örgün bölümlere yatay geçiş yapabileceğini açıklayarak, şöyle konuştu: “Açık Öğretim Fakültesi’nde 31 Aralık 2009 tarihi itibariyle 1 milyon 300 bin kayıt yenilendi. Yatay… DEVAMI… »

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde yeni programlar açıldı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde yeni programlar açıldı. * İktisat Fakültesi (Lisans) o Uluslararası İlişkiler * İşletme Fakültesi (Lisans) o Konaklama İşletmeciliği * * Açıköğretim Fakültesi (Lisans) o Felsefe o Sosyoloji o Türk Dili ve Edebiyatı * Açıköğretim Fakültesi (Önlisans) o Menkul Kiymetler ve Sermaye Piyasası o İşletme Yönetimi o Spor Yönetimi o Adalet… DEVAMI… »